Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
idealni je mac. stabilita a bezpecnoast a linuxu a malo smradochu v sustakovce kolem :-)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×