Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
Reknu k tomu jedinou poznamku, jsem schopen stejne dobre a efektivne pracovat s ms windows i linuxem a mit ho bezpecny, ale pokud si mam vybrat mezi zlatou kleci kde me vsechno nastrkaji ale budou me pri tom fotit a mezi veci nad kterou mam kontrolu, vim co dela a citim se svobodny.... myslim ze volba je jasna.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×