Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[59] Když nebudeš z okýnka vykřikovat neslušné výrazy do okolí, tak celkem nikomu. Ale někteří mají s cestováním v mezích slušnosti poslední dobou - jak se zdá - docela problém. V tom bych viděl pointu tohohle postu.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×