Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[51] Tykat někomu, kdo vám vyká, je vysloveně nevychované a neslušné. Ale mám pro vás návrh. Běžte si podívat s dětmi. A hlavně jim neprojevujte úctu ;)
Link, který hledáte, byl v příspěvku [25].
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×