Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[26] Tak tento "Microsoft Locale Builder (Beta 2)" je bohuzel pouze pro windows (jeho)vista :-("This tool allows the user to create new and modify existing Microsoft Windows Vista locales with his or her own customized formats."Takze jak na to na Win2K nebo XP?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 129×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×