Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[20] flame to bude slabi, to co som napisal je len komentar skutocnosti
Preto si myslim ze ludia co si to precitaju len pokyvaju hlavou a povedia tak-tak (ako Axman 19).
Ludia sa zvyknu ozvat len ked nesuhlasia.
Inak stavka? Preco nie.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×