Odpovídáte na názor ke článku Pýtajte sa WooDyho z www.hysteria.sk (alebo ako to bolo s hackom NBU.sk).
Ale neni sa comu divit.Era "zlateho" hackingu davno skoncila.Vo vsetkom sa uz tocia velke peniaze a velke spolocnosti.Tak isto objavovat sa da vzdy ale v dnesej dobe uz toho moc co objavovat nieje, lepsie povedane mnohokrat to za to nestoji.A tiez generacne starsia garda dospela a uz ma ine priority a dnesna mladez k tomu sa radsej ani nevyjadrovat...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 544×
Přečteno 28 521×