Odpovídáte na názor ke článku OSA dala vianočný darček Linuxovej scéne.
Nemyslím si, že ak sa niekto rozhodne zbaviť sa Warezu vo svojom PC, bude preňho Linux až tak lákavá alternatíva. Iste sú ľudia, čo majú čas a chuť začať poznávať celkom nový systém, ale tých je len minimum. Pri dnešných cenách Windows Vista (od cca 2500Sk) sa myslím pre Linux nerozhodne oveľa viac ľudí ako doteraz. Arguemnt, že pre Windows si budú musieť nevyhnutne dokúpiť ďaľší software, čím náklady porastú. Väčšina software pre Linux (použiteľná pre bežného užívateľa) je dostupná aj pre Windows a spravidla vo Windows existuje oveľa viac alternatív.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×