Odpovídáte na názor ke článku O2, T-Mobile, Vodafone a ďalší zlodeji.
[3] :-) myslim ze slovencinu zvladam celkom dobre.. a sem rozhodne patri Y
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 531×
Přečteno 31 136×
Přečteno 29 357×
Přečteno 28 552×
Přečteno 28 527×