Odpovídáte na názor ke článku O2, T-Mobile, Vodafone a ďalší zlodeji.
Porovnej to s cenou mobilniho internetu. Nekolik GB za 5 stovek. Smsky jsou 10000000 krat drazsi jak mobilni internet. Proc? Je to byznis. A kdyz to zakaznik zaplati a akceptuje, je to jenom jeho blbost.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×