Odpovídáte na názor ke článku Nič len slová 3.
Mě přijde asi nejhloupější slovní spojení "právě Vy", nebo čekáme "právě na Vás". Přitom si nápis čte každý "právě já", který projde okolo...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×