Odpovídáte na názor ke článku Nič len slová 3.
Mě třeba štve, když všude používají "doslova" tam, kde to je jen obrazně. Vím, že je to trochu mimo téma, ale když mě to zrovna napadlo. XD
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×