Odpovídáte na názor ke článku Najrozšírenejší operačný systém bude ....
1. lokalizacia existuje
2. nie je to platne rok od instalacie, ale rok (teda vlastne 13 mesiacov) vseobecne od vydania, takze reinstall sa nekona (ak teda pominiem narazku na to, ze je nutne reinstalovat tak casto, ako je uvedene v blogu)
3. nemam ako hlasovat v ankete, pretoze si myslim, ze vista aj 7 su vyborne, no zaroven neviem o tom, z eby som bol zamestnancom MS, ci niekym s takym menom (ani neviem, kto to je, idem pozriet)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 129×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 547×
Přečteno 28 522×