Odpovídáte na názor ke článku Najrozšírenejší operačný systém bude ....
Toto betatestování zdarma není u MS nic nového. Také jsem neodolal a stáhl si Win7 aspoň do VirtualBoxu. Zdá se mi, že Win7 je rychlejší než Vista, i střídmý design mi vyhovuje, ale jinak je to pořád ten stejný chaos, jen s novým xichtem.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 508×
Přečteno 31 113×
Přečteno 29 332×
Přečteno 28 534×
Přečteno 28 509×