Odpovídáte na názor ke článku Najrozšírenejší operačný systém bude ....
A toto je server venovaný Linuxu a OSS, na ktorom je každý diskutér, ktorý napíše niečo o Windows označený za trolla???
Blog podporil môj názor, že komunita bytostne závisí na MS, keby MS zanikol, Linux ho neprežije ani o mesiac, pretože zrazu nebude o čom písať. :-D
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 129×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 547×
Přečteno 28 522×