Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Most Voluable Professional (MVP) - stante sa trotlom diskusných skupín.
[10] (mírně mimo téma) - kdysi dávno se v (w) takhle opravdu psalo, takže srdce češtinářovo by mělo spíš zaplesat..
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 531×
Přečteno 31 136×
Přečteno 29 357×
Přečteno 28 552×
Přečteno 28 527×