Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Most Voluable Professional (MVP) - stante sa trotlom diskusných skupín.
dd: s tím Applem mi to spíš příjde takové, že je hromada trolů, kteří za to ani žádné výhody nemají a dělají to naprosto bez nějakých benefitů. Nebo máš nějaké konkrétnější informace?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 531×
Přečteno 31 136×
Přečteno 29 357×
Přečteno 28 552×
Přečteno 28 527×