Odpovídáte na názor ke článku Microsoft Most Voluable Professional (MVP) - stante sa trotlom diskusných skupín.
No, když pominu, že přispívání do diskusí mi přijde jako dost ubohé kritérium pro ohodnocení člověka titulem "Valued Professional", nevidím na samotném přispívání nic špatného. Zvlášť když se nikde neobjevuje ani zmínka o tom, že by obsahem těch diskusí měla být nějaká fanatická propagace MS - kde se vzala tahle paranoidní dedukce?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 531×
Přečteno 31 136×
Přečteno 29 357×
Přečteno 28 552×
Přečteno 28 527×