Odpovídáte na názor ke článku Prídete na LinuxExpo?.
Já na LE samozřejmě ve čtvrtek budu. Mám to jaksi v popisu práce (kdo to neví, jsem hlava české komunity v úzké spolupráci s Honzou Guziurem)...
Navíc připravujeme několik novinek, které snad rozjedeme v souvislosti s LE. Když to vyjde, bude to paráda.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×