Odpovídáte na názor ke článku Prídete na LinuxExpo?.
1: tomas, co ty tu? :)
inak je mi fakt luto ze nemozem... na linuxalte v brne bolo veselo, aj na linuxfestoch v bratislave.
co takto hodit niekedy linuxexpo na liptove? :)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 508×
Přečteno 31 113×
Přečteno 29 332×
Přečteno 28 534×
Přečteno 28 509×