Odpovídáte na názor ke článku Keď sa banka správa amatérsky - slsp.sk, vub.sk (phishing welcome).
[19] keby si poznal architektúru toho IB (SLSP), tak by si hovoril naozaj trocha inak, ale to asi viacerí v tejto diskusii :) nič v zlom :)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 118×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×