Odpovídáte na názor ke článku Kam kráčaš Borland?.
JBuilder zavisi na firme IBM a ne na Sun. Sun dela NetBeans a IBM dela Eclipse.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 508×
Přečteno 31 113×
Přečteno 29 332×
Přečteno 28 534×
Přečteno 28 509×