Odpovídáte na názor ke článku Je zive.cz fašistický web?.
72: Ja bych rek, ze treba takovej Google umi prodavat zatracene dobre ;).
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×