Odpovídáte na názor ke článku Je zive.cz fašistický web?.
6: Když už neignorovat, co takhle napsat přímo do redakce, nejlépe šéfredaktorovi, a požádat ho o vyjádření, které tu pak třeba otisknete? Není to lepší než jim generovat další zobrazení reklamy?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 508×
Přečteno 31 113×
Přečteno 29 332×
Přečteno 28 534×
Přečteno 28 509×