Odpovídáte na názor ke článku Je zive.cz fašistický web?.
Podle me je to velmi vtipne zvoleny obrazek k danemu tematu.
Nechapu, na zaklade ceho autor obvinuje zive z fasismu, kdyztak uz spis z komunismu, ne?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×