Odpovídáte na názor ke článku Je zive.cz fašistický web?.
[24] Takze Windows + revoluce(treba nova UI Win phone) = logo window, hakovy kriz a hitler?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 508×
Přečteno 31 113×
Přečteno 29 332×
Přečteno 28 534×
Přečteno 28 509×