Odpovídáte na názor ke článku Detská pornografia, hakeri a BSA.
som proti pornu a za detské by som vedela ublížiť... je to hnus, nepochopím to...
ale čo tiež nepochopím - pred týždňom bola u nás vykonaná domová prehliadka na základe podozrenia zo šírenia tohoto hnusu!!!!!!!!
ako do toho môže spadnúť úplne nevinný človek!!!!!
môžu za to spamy? víry? červy? hackeri? alebo len holá skutočnosť, že mám internet????
nepochopí nikto, kto to nezažil, ako mi je.....
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 512×
Přečteno 31 118×
Přečteno 29 337×
Přečteno 28 537×
Přečteno 28 513×