Odpovídáte na názor ke článku Detská pornografia, hakeri a BSA.
[17] "Také si myslím, že v současné době již na světě existuje tolik dětské pornografie, že pro uspokojení pedofilů nové vznikat nemusejí." - no, ony spíš vznikat budou, to je diskuse o tom, zda má být trestné držení té pornografie, při jejíž výrobě byly využity (a zneužity) děti, když držitelé takové pornografie v konečném důsledku generují poptávku u výrobců (a tudíž přímých zneuživatelů dětí). Sloučit ale trestnost držení tohoto typu pornografie s trestností držení pornografie, která nikoho nepoškozuje (např. pornografie literární) IMHO dost ošklivě zavání kriminalizací pedofilie jako takové. S poslední větou [17] samozřejmě nelze než souhlasit, jen bych to rozšířil na okruh lidí, kteří děti přímo zneužívají (IMHO zdaleka ne každé pedofilní porno je nafoceno či natočeno ze zištných pohnutek). Ale na tyhlety lidi už v trestním zákoníku existuje i jiný paragraf.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 512×
Přečteno 31 118×
Přečteno 29 337×
Přečteno 28 537×
Přečteno 28 513×