Odpovídáte na názor ke článku Česká spořitelna - výpadek síte?.
Znovu opakuji, ze se jednalo o problem s el. energii. Trestuhodne to je, nicmene neni to moje domena a nebylo by korektni, abych se k tomu vyjadroval. Chtel jsem pouze rozptylit spekulace o bezpecnosti.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 518×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 347×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×