Odpovídáte na názor ke článku Čert ber Nový rok.
dpc..aby ste sa nedosrali... to vam vadi ze musite raz kliknut a vymazat to ci cooo??? nehowor ze mas plnu schranku..hahahaaa ... ludia wam chcu zapriat stastne a wesele....akoze viem ze budu aj bez ich blych reci... a mailow.... ale sak budte radi ze si na waaas spomenuli !!!
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×