Odpovídáte na názor ke článku Čert ber Nový rok.
Ja se na odpovidani na prani a natoz na jejich posilani taky letos nejak vys... ;))) To bude fakt asi tou nevanocni atmosferou bez snehu...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×