Odpovídáte na názor ke článku Čert ber Nový rok.
Ono napsat mail a poslat ho 100 lidem, stejne tak s SMS... to zvladne asi kazdy.
Loni jsem se snazil napsat kazdemu individualni SMS. Ale malokdo z adresatu to pochopil. Vetsina si stejne mysli, ze tu zpravu rozesilam hromadne. Takze letos jsem napsal SMSky 2...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×