Odpovídáte na názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť.
Kdo vás nutí využívat slušeb internet bankingu? prostě oni mají nějaká pravidla a nikdo vás nenutí je přijmout. akorát brečíte. myslíte že banky budou skákat podle několika desítek uživatelů exotického systému, který je spíše novým náboženstvím než pracovním nástrojem?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×