Odpovídáte na názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť.
[44]>> Chrome by podporovat mohli! Nebo snad chceš říct, že na IB chceš chodit skrz Internet Virus Importer IE-vi :-D ??
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 544×
Přečteno 28 521×