Odpovídáte na názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť.
Ale vždyť je to správně!!! Chrome+Linux vždyť to je nebezpečně bezpečná a tedy nudná kombinace!!!
Doporučuji používat Internet Explorer 6!
Tolik zážitků, kolik s nimi budete mít, to se Vám s Chrome na Linuxu prostě nepovede. Poznáte několik lidí z PC servisu, paní na telefonické podpoře, dalších několik paní, až tam půjdete o sobě. Nechápete, že Vám dávají ,,Zážitky jako dárek?"!!! A vy, hovada!!! si ještě stěžujete!!
Však si užívejte života ne?!!
Hele, darovanému koni na zuby nekoukej!!
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×