Odpovídáte na názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť.
A zkousels pouzit prohlizec FF s add-ons:
User Agent Switcher? Kde se da nastavit, ze mas IE na Win$ :D
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×