Odpovídáte na názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť.
15.: A co se hodi do kramu vam? Nejste vy posledni clovek na Zemi, ktery si mysli, ze IE je bezpecny prohlizec?
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×