Odpovídáte na názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť.
IMHO podobne nechutné ma IB ZUNO ktorá nie len že ma cirkusové prevedenie, ale aj nepodporuje nič iné ako IE. Mozilla vôbec, a s chromom len obmedzene... to je pre mňa dostatočný dôvod prečo takú amatérsku banku nie. Vidím že CSOB je na tom podobne.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×