Hlavní navigace

Vlákno názorů ke článku PHP Jet vs Laravel od Honza - Já asi vážně používám jiné php než autor....

 • 29. 11. 2022 23:09

  Honza

  Já asi vážně používám jiné php než autor. Tvoříme weby, většinově na php, již téměř 20 let, zažil jsem s php opravdu mnoho a poslední roky jsem víc manažer než klasický vývojář. Jsem podepsán pod mnohými projekty. Některé jsou, myslím, i v top100 českých webů nebo získaly nějaká ocenění. A mám přesně opačné zkušenosti než autor. A když vidím něco jako Jet, tak mám spíše pupínky a zdvižené obočí než souhlasné pokyvování hlavou. Nechci tu apriori hejtit něčí práci, koníček nebo proof of concept. Spíše by mě zajímalo, kolik reálných lidí skutečně řeší problémy, které stojí za vývojem Jetu. A kolik z nich je ochotno je řešit touto cestou.

 • 2. 12. 2022 8:29

  Mirek Marek

  Ve WebTom 100 jsme se určitě potkali ;-) A neskromně říkám, že řada projektů, kolem kterých jsem se motal to dokonce vyhrála (vodafone, hypoteční banka a další).
  Pane kolego, já netvrdím, že mám všeobecnou pravdu. Pouze říkám, že na projektech se kterými jsem se setkal jsem dospěl k tomuto a tomuto.
  Že to může být jinde jinak je zcela legitimní a ne že to tak může být, ale ono to tak je. Prostě mé zkušenosti jsou determinované oblastí, kde se pohybuji. Ale to není střed vesmíru ... ;-)
  Tak ať se Vám daří. Třeba se někdy potkáme osobně a zkušenosti si vyměníme.