Odpovídáte na názor ke článku Mezinárodní web s distribucí obsahu snadno a rychle.
Tak tak.
Autor je asi dobrý manažer/podnikatel a vytvořil si něco, co mu pomáhá rychle dodávat klientům hodnotu. Na tom samozřejmě není vůbec nic špatnýho.
Ale potom bohužel dostal pocit, že ten jeho slepenec je "framework", který by měl zveřejnit. A nedokáže přijímat kritiku nebo si připustit, že ten jeho výtvor možná není až tak geniální, jak si myslel. Že jeho "design patterny" fungují jenom díky tomu, že se v PHP všechno vytváří znova na každý request a jsou principielně špatně.
Použít tohle na skutečný projekt by mohl snad jen sebevrah.
Přečteno 23 087×
Přečteno 20 544×
Přečteno 19 649×
Přečteno 19 225×
Přečteno 18 099×