• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  max  »  Používání otevřených standardů je potřeba uzákonit  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Používání otevřených standardů je potřeba uzákonit.

    • 3. 10. 2007 11:46

      Shadow (neregistrovaný)

      [4] Pokud se jedná o státní správu, tak tam žádná svoboda panovat nemá. Státní správá má sloužit občanům, a to všem. Nemá sloužit zájmům jedné komerční firmy tím, že používá její proprietární formáty, které jdou spolehlivě otevřít pouze v jejích produktech.

      [7] 100% souhlas.

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    max

    Poslední názory

    • \ Jejich konkurenci se však v oboru marketingu také podařil skvělý tah
      ke článku Pojďme se bavit monopolem Microsoftu
    • \ Ministerstvo informatiky jsme zrušili a roztříštili jej mezi 3
      ke článku Decentralizací úřadů směrem k e-governmentu?
    • \ 2x jsem se zúčastnil ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě)
      ke článku Decentralizací úřadů směrem k e-governmentu?
    • \ Ono to není tak jednoduché, je třeba nalít miliardy do Telekomu
      ke článku Decentralizací úřadů směrem k e-governmentu?
    • \ stát šílené fronty a koukat na otrávené xichty úřednic
      ke článku Decentralizací úřadů směrem k e-governmentu?

    Témata

    • Legislativa a zákony
    • Operační systémy
    • Právo
    • Software
    Všechny témata