• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Linux a jeho distribuce  »  Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob.

    • 22. 9. 2020 21:38

      tucna
      tucna

      Jedná o nešťastnou formulaci, které se do budoucna vyvaruji. Samozřejmě jsem tím měl na mysli, že jsem se s žádnou výraznou chybou během testování (cca měsíc) nesetkal. Každopádně děkuji za upozornění, jsem si vědom své chyby.

      •   Zobrazit celé vlákno
      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    Karel Velička

    Poslední názory

    • \ Re: Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
      ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
    • \ Re: Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
      ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
    • \ Re: Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
      ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
    • \ Re: Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
      ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
    • \ Re: Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob
      ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob