Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
co mate za problem s tym ze tam nebudu Xka??? aky problem si ich tam dorobit... respektive rovno hodit ine distro...
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×