Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
Ja som pred par dnami v ELectrworlde v Bratislave videl zostavu (uz si nespomeniem aku) s predinstalovanou mandrivou 2008.1, mozno sa jedna o totoznu zostavu, ale fakt neviem povedat.
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×