Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
nevim o tom nic, videl jsem to vletaku, co jsem tam nasel, pak naskenoval :) vsimnul jsem si toho az kdyz jsem jel busem nach hause
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×