Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
krystepane, podle toho loga co tam je ani nechci domýšlet co tam plácli za distribuci. nejspíš to celý najede do konzole a nějaký x-ka a kde/gnome tam ani nebude.
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×