Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
1. 12. 2008 11:54
skoda ze nemaju rovnaky hw
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×