Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
1. 12. 2008 8:57
Vidím dobře, že to má dvě mechaniky? Na přepalování CD ideální :) Ta cena mi přijde velice slušná
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×