Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
Bohužel, v těchto případech jde povětšinou o čistý počítač bez OS, ke kterému je přibaleno CD s "nějakou" distribucí (mandriva z roku 2003, nebo podobný klenot), bez ovladačů. Ale možná jsem přehnaný pesimista a EW si dal práci, vychytal 99% záludností a po zapnutí na uživatele naběhne nějaký přívětivý, odladěný a do konce dotažený tučňák..
aToM
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×