Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
30. 11. 2008 23:04
Bojím se, že to bude něco jako toto: http://jenda.blog.root.cz/2008/04/05/notebook-s-linuxem-bez-linuxu/
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×